HAKKIMIZDA

altıntaş palet

, ahşap ambalaj sektöründe 14 yıllık tecrübesi ile Pendik Kurtköy sanayi mahallesinde  çalışmalarını sürdürmektedir. Her çeşit ve ölçüde ahşap palet imalatı,2, el ahşap palet alım ve satımı, sandık imalatı faaliyetleri ile siz değerli müşterilerine en kaliteli hizmeti vermektedir.

İmalatını yapmış olduğumuz palet ve ambalaj sandıklarını müşteri talepleri doğrultusunda kendi bünyemizdeki fırın ile ısıl işleme (ISPM-15) tabi tutmakta ve kendi araçlarımızla sevk  etmekteyiz.

Misyonumuz

Müşterilerimizin gereksinimlerine odaklanarak onlara mükemmel kaliteli ve sürekli geliştirilen ürün ve hizmet sunmak, karlı bir büyüme sağlamak ve pazar payımızı arttırmaktır.  Yüksek seviyede duyarlı bir çevre bilincini devam ettirmek ve çevre koruma kanun ve yönetmeliklerine tam uyum amaçlanmıştır.

Vizyonumuz

Şirketimizin vizyonu, müşterilerimize kalite, maliyet ve teslimat performansları bakımından mükemmel hizmet ve rekabet avantajları sağlayarak – Türkiye’nin önde gelen 2.el palet üreticilerinden birisi olmak – Diğer firmalara örnek teşkil eden güçlü bir şirket olmaktır.

FOTO GALERİ

fırınımız                                  ahşap palet
_sertifika

ISPM-15 Sertifikalarımız

Çalışma ruhsatı

Çalışma ruhsatı

K-2 taşıma belgesi

K-2 taşıma belgesi

Çalışma ruhsatı

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir